NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Nová zelená úsporám pro rodinné domy opět startuje

Nová výzva poběží do roku 2021 a domácnosti si sáhnou až na 27 miliard korun!

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR zveřejnili podmínky další výzvy v programu Nová zelená úsporám určená pro rodinné domy. Jde o tzv. kontinuální výzvu, v rámci které bude možné žádat o dotaci průběžně až do roku 2021. Příjem žádostí odstartoval. K dispozici je pro letošní rok 520 milionů korun, v příštím roce bude k dispozici očekávaných dalších 2,85 miliardy korun.

nová zelená úsporám

Další informace naleznete na stránkách programu NZÚ nebo v kartě KONTAKTY.

Čerpejte až 50% nákladů pohodlně!

Zásadní novinkou programu NZÚ je dlouhodobá kontinuální forma výzvy. Ta se od běžné výzvy liší tím, že není omezena na několik měsíců, ale výzva potrvá až do konce programu, tedy do roku 2021. Během této doby program přerozdělí zhruba 27 miliard korun získaných z prodeje emisních povolenek.

nová zelená úsporám

Jednodušší a otevřenější podmínky programu NZÚ!

Program NZÚ je stabilní a předvídatelný na několik let dopředu, aby si lidé mohli čerpat dotace pohodlně a průběžně na renovace, které jim v budoucnu ušetří desítky tisíc korun. Každý žadatel v programu NZÚ si navíc svoji akci může v klidu naplánovat a přizpůsobit svým finančním i časovým možnostem. Realizaci úsporných opatření tak může provádět po částech i v průběhu několika let, a to s dotací.

V programu NZÚ máme zařazeny tyto kvalitní a úsporné výrobky.