Další zajímavé výrobky

Moderní koupelna s nadhodnotou funkčnosti a kvality

Krásná a funkční koupelna je k nezaplacení. Je místem očisty a odpočinku, a tak by měla být nejen esteticky vyladěná, ale také v používání efektivní. Sanita z naší nabídky ručí za moderní zpracování a výborný design. Máme pro vás široký sortiment kvalitní sanitární vybavení od nejoblíbenějších, přes ekonomické až po luxusní série. V našem katalogu koupelen najdete pouze výrobky renomovaných výrobců, kteří poskytují promyšlený systém záruk a časem také potvrzují kvalitu a dlouhou životnost. Nabízíme moderní koupelny, ve kterých se budete cítit dobře.


Domovské produkty – Sanita, topení a instalatérský materiál za velmi dobré ceny

GC produkty – Představujeme vám řadu produktů výhradně vyráběných pro GC skupinu. Jedná se o sortiment výrobků z oblasti topenářské, sanitární a instalační techniky se zaručenou kvalitou a funkčností, které následují nejnovější trendy z hlediska materiálů, zpracování a designu. Projděte si náš domovský sortiment, určitě si vyberete v kterékoliv oblasti. Nabízíme značky tuzemských i zahraničních výrobců sanity, topení a instalatérského materiálu v moderním provedení a jednoduchém designu.


Plynové kondenzační kotle BRÖTJE – Moderní, spolehlivá a úsporná tepelná technika

Hledáte moderní, spolehlivou a úspornou tepelnou techniku? Máte zájem o ty nejlepší produkty v oblasti topení a moderní vytápění? Pak jste tu naprosto správně. Plynové kondenzační kotle firmy BRÖTJE jsou dokonalým topením pro téměř každý případ použití. Prodejcem těchto kotlů v ČR je GC skupina, která také zajišťuje jejich odborný servis… Firma BRÖTJE patří mezi vedoucí značky v oboru tepelné techniky na evropském trhu. Se svými úspornými produkty Vám nabízí špičkovou techniku vytápění.


Špičková technika kondenzačních plynových kotlů

Šetření energiemi je jednou z cest, jak hospodárně nakládat s primárními zdroji a zároveň chránit životní prostředí. Moderní vytápění počítá s nižšími náklady za energie a je zároveň ekologické. Aby však dobře fungovalo, je potřeba využít správné produkty výhřevné techniky v topné soustavě vhodné pro vaši domácnost. Není rozhodující, zda plánujete novou výstavbu, rekonstrukci či modernizaci, zda upřednostňujete radiátory či podlahové vytápění, vždy je však podstatné, že tepelnou pohodu a komfort teplé vody můžete získat moderněji, úsporněji a zároveň ekologičtěji, což vám s kotli Brötje zcela jistě zaručíme.


Topenářské potřeby a materiál pro topení a vytápění

Hledáte moderní a spolehlivou topenářskou techniku? Pak jste zde naprosto správně. Na webu COSMO najdete ukázky těch nejlepších produktů ve všech oblastech topenářství. Pokud vás zajímají moderní radiátory či jiná otopná tělesa, určitě nepřehlédněte zajímavé designové radiátory a otopná žebříky v kategorii Radiátory a otopná tělesa, případně Teplovodní podlahové vytápění. Budoucnost vytápění se chystá mezi solárními panely, solárními kolektory na ohřev vody. Jaké jsou trendy a novinky v této moderní technologii vytápění zjistíte v kategorie Solární panely a kolektory na ohřev vody.


Instalatérské potřeby a materiál

Značka CONEL je zastřešující značkou sortimentu, který zahrnuje instalatérský materiál a vůbec všechny instalatérské potřeby. Eshop nabízí značkové výrobky, které se od běžného zboží liší právě inovativním přístupem. Výrobky CONEL naplní i ty nejvyšší požadavky, kopírují nejnovější trendy a dlouhá životnost a funkčnost jim také není cizí.


Sanita a sanitární keramika do koupelny

VIGOUR – to není jen sanitární keramika. Značka VIGOUR se může pochlubit širokým sortimentem sanitární techniky. Od moderní sanitární keramiky až po ovládací tlačítka na WC, vybrat si můžete z rozsáhlé škály výrobků této evropské značky. Dopřát si jako náročnější zákazníci můžete i luxusní koupelny. Nabízí exkluzivní řadu výrobků, jako jsou umyvadla, vany a sprchové vaničky, všechny v moderním designu a v prvotřídní kvalitě, ve kterých se lidé cítí dobře. Jde o souhrn kvalitních materiálů, funkcí a tvarů, ať už je to sanitární keramiku či jiné koupelnové doplňky.


CosmoTHERM U – ekonomicky nejvýhodnější český kotel na uhlí

Kotle na tuhá paliva zažívají v současnosti svoji renesanci především proto, že se stále jedná o jeden z nejlevnějších způsobů vytápění. Dnes už navíc existují i automatické kotle, které nevyžadují úmorné ruční přikládání. Řada CosmoTHERM U vám nabízí automatický kotel na uhlí firmy Benekov, který je přizpůsoben na míru požadavků právě českého trhu. Náklady na vytápění domů a budov jsou významnou částí rozpočtu rodin, firem i veřejných institucí. Kotel na uhlí CosmoTHERM má vysokou účinnost spalování uhlí spolu s nízkým elektrickým příkonem a díky tomu zajišťuje minimalizaci provozních nákladů a šetří tak vaši peněženku.


Radiátory Everest Line – designové radiátory za příznivou cenu

I topení je důležitý prvek v každém interiéru. Ne každý se spokojí s tím, že radiátory a otopná tělesa vůbec jsou jenom kusy železa. Pokud hledáte něco víc, tedy radiator, který má i svůj osobitý vzhled rozhodně nepřehlédněte naše designové radiátory. Když se řekne designové radiátory, nejde samozřejmě jenom o zajímavý a netradiční vzhled. Inovace konstrukcí a prvotřídní technika pro designové radiátory deskové jim garantují vysoký topný výkon a bezproblémový provoz.


Radiátory Henrad – příjemné a levné topení pro váš domov

Radiátory deskové jsou rozměry i designem podstatně variabilnější než článkové, takže snáze vyberete ideální variantu do svého interiéru. Radiátory Henrad jsou dokonalým představitelem všech výhod deskových radiátorů. Široký a promyšlený sortiment této značky vám umožňuje vybrat ten nejvhodnější radiator. Pořídit si jej můžete dokonce i v nestandardní výšce 200 mm a hloubce až 216 mm (typ 44).


GC solární sety šetří vaše peníze i přírodu

Využívání sluneční energie pro zásobování teplou vodou a teplem je v Evropě dlouhodobě na silném vzestupu. Stále více lidí si začíná uvědomovat, že solární sety jsou v dnešní době jedním z nejsnadnějších způsobů, jak uspořit peníze. Solární set je totiž v oblasti úspor nejméně finančně náročný (v porovnání se zateplením domu, pořízením tepelného čerpadla, aj.). Také kvůli neustále narůstajícím cenám energií, zpřísňování norem a tepelné náročnosti budov v naší republice se v současné době solární systémy stávají standardem u rodinných či panelových domů a průmyslových staveb.


Kamna a krby od GC skupiny

Kamna a krby na dřevo a tuhá paliva si stále udržují oblibu u zákazníků všech generací. Častým důvodem pro jejich výběr bývá vytvoření nezaměnitelné atmosféry, díky které vám přináší příjemný pocit klidu, relaxace a teplo do Vašeho domova. Před pořízením nového zdroje tepla je potřeba zvážit mnoho okolností a proto je vhodné se obrátit na odborníky. Máme pro vás několik důvodů, proč před pořízením krbu či kamen oslovit právě nás. Záruka spolehlivého provozu po mnoho let.